Pracownia kulinarna by Montelatic

Pracownia Kulinarna by Montelatic to wyjątkowa przestrzeń, stworzona przez naszego szefa kuchni z myślą o warsztatach kulinarnych, przekazywaniu wiedzy. 
Idealnie sprawdzi się na rożnego rodzaju spotkaniach integracyjnych, wieczorach panieńskich, kawalerskich gdzie podczas live cooking nasz szef zaserwuje dania prosto z kuchni. 


Pracownia Kulinarna by Montelatic znajduje się na pietrze restauracji Kuchnia i Wino, jest to miejsce, w którym kreatywność łączy się z kulinarnymi doświadczeniami, tworząc niezapomniane chwile. 

Warsztaty kulinarne odbywają się w kameralnych grupach, wszystkie dania są przygotowywane przez uczestników na miejscu, oferta warsztatów jest zmienna i bardzo różnorodna. Na warsztaty obowiązują zapisy, wszystkie wydarzenia zamieszczamy na naszym Fanepage na Facebook. 

 

Niezależnie od tego, czy chcesz zorganizować nietuzinlowe wydarzenie firmowe, czy prywatne,  jesteśmy gotowi, by spełnić Twoje oczekiwania. Gotowanie to pasja i przygoda, z nami to również podróż po kulinarnych zakątkach świata.